KURUMSAL

Libra Gayrimenkul hakkında daha fazla bilgi edinmek için bu sayfayı inceleyin

Libra Gayrimenkul olarak hem bugün hem de gelecek için tasarlanmış yüksek kaliteli, insanların içinde kendilerini mutlu hissedecekleri yaşam alanları inşa ediyoruz. İlkemiz topluma hizmet etmek ve hedef  kitlenin beğenisi sonucunda modern ve kaliteli projelere imza atmaktır. Deneyimimiz doğrultusunda "kent insanının doğal hayata uyumlu ve güvenilir bölgelerde yaşama isteğini" göz önüne alarak her biri farklı mimari anlayışa sahip, her biri yeni bir yaşam biçimi sunan projeler üretiyoruz.  Konut gibi kalıcı değerler üreten bir firma olarak güvenilirlik birinci derecede önemlidir ve Libra Gayriemenkul bu alanda maksimum özveri ile güvenilirliğini en üst seviyeye çıkarmak için çalışmaktadır. Libra Gayrimenkul yenilikçilik ve sürdürülebilirlik temelleri üzerine kurduğu çalışma anlayışını koruyarak hizmetlerini sürdürmektedir.

 

Misyonumuz

İnsanoğlunun süregelen yuva ihtiyacını, onlara doğal, rahat ve modern olanaklarla doğru orantılı sunabilmek Sosyal,sportif ve kültürel aktiviteler sağlayıp kaliteli yaşam isteğini sağlam bir zemine oturtmak Daha sonra modernlik, mimari mükemmellik ve teknolojinin akıllı kullanımıyla insanları geleceğe taşımak onlara eşsiz güzellikler sunmak Konut gibi kalıcı değerler üreten bir grup olarak güvenilirlik birinci derecede önemlidir ve bu alanda özveri ile güvenirliliği en üst düzeye çıkarmak için çalışmaktadır İnşaat sektöründe yaptığımız konutlarda insan unsurunu ön plana alarak, yaşamı kolaylaştıran her türlü olanağı sunmak, kendi sektörümüzde yeni istihdam alanları yaratmak ve müşteri memnuniyetini her geçen gün arttırdığımız bir yönetim sistemi ile verimlilik grafiğimizi yükseltmektir.

Vizyonumuz

Hedefimiz inşaat sektöründe gerçekleştireceğimiz tüm projelerimizde, güvenirlilik ve kaliteden ödün vermeden; bulunduğumuz yeri koruyup çıtayı daha da yukarılara çıkartarak örnek bir firma olmaktır.

 

Değerlerimiz; Her zaman yeniliğe açık olmak, hem sektörel hem kurumsal tüm yeni gelişmeleri yakından izlemek başarıda en önemli etkenlerden biridir. Sahip olduğumuz tüm kaynakları müşterilerimizin ihtiyaçları, beklentileri ve memnuniyetleri doğrultusunda kullanmak Projelerimizde şehrin çevresel, tarihsel ve kültürel dokusuna uyum sağlamak Yönetici kadromuz, teknik ve idari personelimiz ile çağın mimari gereklerini yerine getirerek, toplum değerlerine uygun yaşam alanları üretmek İleri teknolojiyi, doğru çözüm ortaklarını, kaliteli malzeme kullanımını, titiz mimarlık ve mühendislik hizmetlerini tüm projelerimize uygulamak Süregelen üretkenlik politikamızla yeni istihdam alanları yaratarak, ekonomiye katkıda bulunmak Çarpık ve kaçak yapılaşmanın önüne geçmek için 'Kentsel Dönüşüm Projeleri'ne destek vermek Gerek doğal afetler gerek asayiş açısından güvenli yaşam alanları inşa etmek.

 

    
Çevre Politikamız; Proje ve üretim konusunda uzman ekibi, çözüm ortakları ve taşeronları ile çevre değerlerinin korunmasında dünya standartlarını uygulamak. Tüm uygulama faaliyetlerini, oluşabilecek çevre kirliliğini önleyecek şekilde planlamak ve bu yönde gerekli kaynakları kullanmak. Gelecek kuşaklara doğal ve yaşanılası yaşam alanları oluşturmak için özveriyle ve azimle çalışmak.

LİBRA GAYRİMENKUL

Libra Gayrimenkul olarak hem bugün hem de gelecek için tasarlanmış yüksek kaliteli, insanların içinde kendilerini mutlu hissedecekleri yaşam alanları inşa ediyoruz.

Sosyal Ağlar